• Dzisiaj jest 27 czerwca 2019 r.
  • Jest to 177 dzień roku.
  • Do końca roku pozostało 188 dni.
WalutaKurs średni
USD3,7540
EUR4,2642
CHF3,8477
GBP4,7573
JPY (100)3,4941

Dodany: 2012-08-13 10:08:53

Czy warto sprawdzać referencje biur rachunkowych Kiedy zatrudniamy pracownika – zawsze prosimy o jego referencje. Kiedy zatrudniamy opiekunkę do dziecka – pytamy o referencje. Kiedy z kolei zlecamy nasze , bardzo ważne sprawy finansowe dla biura rachunkowe warszawa – często o te referencje nie pytamy, nie sprawdzamy opinii biura.

 

To błąd. Taki błąd może nas kosztować znacznie więcej niż może nam się początkowo wydawać. Biura rachunkowe warszawa podobnie jak inne biura chętnie swoimi referencjami się chwalą, jeśli jakieś biuro tego nie robi nie wykluczone, że zwyczajnie nie ma czym się pochwalić, bądź też może się okazać, że nie do końca dobrze dobraliśmy sobie biura rachunkowe warszawa.

 

Warto pytać biura rachunkowe warszawa o referencje, bo warto wiedzieć komu powierzamy nasze pieniądze i komu tym samym ufamy. Może się bowiem okazać , że biura rachunkowe warszawa, które wynajęliśmy nie ma dobrej opinii, jest nieskuteczne, a przy tym kilkakrotnie oszukały już swoich klientów. Sprawdzajmy więc i nie wstydźmy się tego, że sprawdzamy – to nasze święte prawo i wręcz nasz obowiązek..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czy warto sprawdzać referencje biur rachunkowych
Nick: