• Dzisiaj jest 17 listopada 2018 r.
  • Jest to 320 dzień roku.
  • Do końca roku pozostało 45 dni.
WalutaKurs średni
USD3,7876
EUR4,2950
CHF3,7608
GBP4,8468
JPY (100)3,3399

Dodany: 2012-08-24 10:55:46

 

Czym są deklaracje podatkoweDeklaracje podatkowe to specjalne formularze, przyjęte przez wszystkie Urzędy Skarbowe w Polsce, na których rozliczamy się z podatku. Muszą je wypełnić nie tylko przedsiębiorcy, ale również wszyscy pracujący Polacy.

 

Niestety często sprawia im to problem, dlatego biuro rachunkowe gdańsk które wcześniej świadczyło jedynie usługi księgowość, dziś odpowiedzialne jest za rozliczanie przedsiębiorców oraz indywidualnych płatników z podatków.

 

Dzięki wprowadzeniu doradztwa podatkowego do swojego wachlarza ofertowego, biuro rachunkowe gdańsk przestało być postrzegane jedynie przez pryzmat prowadzenia usługi księgowość, czy rachunkowości, a stało się firmą świadczącą kompleksowe usługi od rozliczeń podatkowych, poprzez księgowość, kadry i płace, finanse, prawo handlowe, międzynarodowe, inwestycje, czy giełda. Profesjonalni doradcy, których zatrudnia biuro rachunkowe gdańsk posiadają wiedzę z każdej z tych dziedzin i tym samym stają się dla klienta osobistymi doradcami podatkowymi, finansowymi, czy inwestycyjnymi..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są deklaracje podatkowe
Nick: