• Dzisiaj jest 16 grudnia 2019 r.
  • Jest to 349 dzień roku.
  • Do końca roku pozostało 16 dni.
WalutaKurs średni
USD3,8234
EUR4,2747
CHF3,8919
GBP5,1292
JPY (100)3,4871

Dodany: 2012-08-24 10:55:46

 

Czym są deklaracje podatkoweDeklaracje podatkowe to specjalne formularze, przyjęte przez wszystkie Urzędy Skarbowe w Polsce, na których rozliczamy się z podatku. Muszą je wypełnić nie tylko przedsiębiorcy, ale również wszyscy pracujący Polacy.

 

Niestety często sprawia im to problem, dlatego biuro rachunkowe gdańsk które wcześniej świadczyło jedynie usługi księgowość, dziś odpowiedzialne jest za rozliczanie przedsiębiorców oraz indywidualnych płatników z podatków.

 

Dzięki wprowadzeniu doradztwa podatkowego do swojego wachlarza ofertowego, biuro rachunkowe gdańsk przestało być postrzegane jedynie przez pryzmat prowadzenia usługi księgowość, czy rachunkowości, a stało się firmą świadczącą kompleksowe usługi od rozliczeń podatkowych, poprzez księgowość, kadry i płace, finanse, prawo handlowe, międzynarodowe, inwestycje, czy giełda. Profesjonalni doradcy, których zatrudnia biuro rachunkowe gdańsk posiadają wiedzę z każdej z tych dziedzin i tym samym stają się dla klienta osobistymi doradcami podatkowymi, finansowymi, czy inwestycyjnymi..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są deklaracje podatkowe
Nick: