• Dzisiaj jest 27 czerwca 2019 r.
  • Jest to 177 dzień roku.
  • Do końca roku pozostało 188 dni.
WalutaKurs średni
USD3,7540
EUR4,2642
CHF3,8477
GBP4,7573
JPY (100)3,4941

Dodany: 2012-08-28 10:30:38

 

Przywileje podatkowe dla osób samotnie wychowujących dzieciPrawo podatkowe posiada jedne z najbardziej surowych przepisów w naszym kraju. Jest dość skomplikowane i nakłada olbrzymie kary na osoby, które wymigują się od płacenia podatków. Niestety często takie kary są nakładane na zwykłych, uczciwych obywateli, którzy przez pomyłkę złożyli błędną deklarację podatkową.

 

Dlatego też rozliczeniami podatkowymi nie tylko w firmach, ale również w gospodarstwach domowych powinien zajmować się ktoś kompetentny. W domu może to być odpowiedzialna osoba, która jest bardzo skrupulatna i potrafi wykonać rozliczenie PIT dla pracujących osób. Natomiast w małych firmach rozliczenia podatkowe, niezależnie od tego jakiego podatku dotyczą, należy zostawić księgowym lub biurom rachunkowym.

 

Biuro rachunkowe gdańsk zatrudnia wyspecjalizowane księgowe, które od lat zajmują się sprawami podatkowymi zarówno firm, jak i indywidualnych płatników. Biuro rachunkowe gdańsk przyjmuje więc zlecenia od jednych i od drugich. W takich miejscach, jak biuro rachunkowe gdańsk pomocy mogą szukać zarówno właściciele firm, jak i osoby pracujące, które chcą rozliczyć swojego PITa..

Nick: