Dodany: 2012-08-28 10:39:07

 

Ulga odsetkowaSpecjalistyczna firma jaką jest biuro rachunkowe gdańsk od lat zajmuje się prowadzeniem rachunkowości i księgowości małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Usługi, które prowadzi biuro rachunkowe gdańsk pozwoliły mu zdobyć silną pozycję na rynku i teraz może się ono szczycić swoją renomą.

 

Wraz z pozycją wzrosła popularność biura oraz liczba klientów. Ci z kolei coraz częściej dopytywali się o różnorodne porady, czy to z zakresu prawa podatkowego, finansowego, handlowego. Pytali również o inwestycje oraz papiery wartościowe i giełdę. Aby sprostać wymaganiom i potrzebom swoich klientów, biuro rachunkowe gdańsk postanowiło rozszerzyć swoją ofertę.

 

Od tej pory zajmuje się nie tylko prowadzeniem rachunkowości, księgowości, czy obsługi kadrowo-płacowej, ale zajmuje się również rozliczeniami podatkowymi, składaniem deklaracji podatkowych za swoich klientów w poszczególnych Urzędach Skarbowych, wypełnianiem formularzy podatkowych, obliczaniem rocznego dochodu każdego pracownika i sporządzaniem dla niego formularza PIT 11..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ulga odsetkowa
Nick: