• Dzisiaj jest 8 kwietnia 2020 r.
  • Jest to 98 dzień roku.
  • Do końca roku pozostało 268 dni.
WalutaKurs średni
USD4,1801
EUR4,5362
CHF4,2987
GBP5,1434
JPY (100)3,8389

Dodany: 2012-08-28 10:42:34

 

Ulga rehabilitacyjnaUgruntowana i solidna pozycja na rynku oraz pochlebne opinie o pracy, jaką wykonuje biuro rachunkowe gdańsk sprawiają, że coraz większa ilość klientów powierza mu prowadzenie swoich spraw finansowych.

 

Warto jednak wspomnieć, że rachunkowość i księgowość to nie wszystko, co może zaoferować nam biuro rachunkowe gdańsk. Dzięki temu, że placówka zatrudnia najlepszych specjalistów od prawa podatkowego może pomóc nam w rozliczeniu dowolnego podatku. Szczególnie skorzystają na tym zarówno przedsiębiorcy, którym biuro rachunkowe gdańsk pomoże w złożeniu deklaracji VAT oraz osoby indywidualne, którym instytucja ta pomoże rozliczyć formularz PIT.

 

Podatek VAT, czyli inaczej podatek od towarów i usług jest zobowiązany płacić każdy przedsiębiorca lub usługodawca, natomiast PIT dotyczy indywidualnych podatników, którzy są zatrudnienie na umowę o pracę, zlecenie, czy o dzieło. Z podatku rozliczyć się muszą również osoby, które otrzymują wygrane w różnego rodzaju konkursach i loteriach. Muszą zapłacić tak zwany podatek od wygranej, czyli 10 procent tego, co udało im się wygrać..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ulga rehabilitacyjna
Nick: