Dodany: 2012-08-28 10:49:34

 

Jak rozliczyć dochody dzieci Jako dzieci większość z nas dostawała w miesiącu kilka złotych kieszonkowego. Zbierając te pieniądze przez kilkanaście miesięcy mogliśmy pozwolić sobie na zakup drobnych zabawek, czy innych gadżetów.

 

Z czasem dzieci chcą jednak podjąć pracę, chociażby tymczasową, by móc zarobić sobie na własne wydatki. Zazwyczaj ma to miejsce podczas wakacji, kiedy dzieci mają przerwę w nauce szkolnej. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie problem rodziców, którzy nie wiedzą jak rozliczyć dochody swoich dzieci.

 

Niestety, każda osoba zatrudniona nawet na umowę zlecenie, czy umowę tymczasową musi odprowadzić podatek od swoich dochodów. I tutaj pojawia się problem, bo wielu rodziców nie ma pojęcia co zrobić z dochodami swoich dzieci. Biuro rachunkowe gdańsk pomaga rodzicom w rozliczeniu dochodów małoletnich dzieci, które znajdują się pod ich opieką. W zeszłym roku biuro rachunkowe gdańsk miało masę takich klientów, którzy zgłaszali się nie tylko po poradę, ale również po to, by biuro rachunkowe gdańsk rozliczyło ich zeznanie podatkowe wspólnie z dochodami dzieci..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak rozliczyć dochody dzieci
Nick: