Dodany: 2012-08-28 10:51:39

 

1% podatku na OPPWraz z początkiem każdego roku w mediach krajowych rusza kampania nakłaniająca do przekazania swojego jednego procenta podatku na organizacje pożytku publicznego. Jest to związane ze zbliżającym się terminem oddania rozliczeń podatkowych, za ubiegły rok.

 

Na specjalnym formularzu PIT 37 lub PIT 36, a także na każdym innym, który składamy jako firma, organizacja, instytucja, czy spółka znajduje się rubryka, w której możemy przekazać ten jeden procent na określoną i wybraną przez nas organizację, która zajmuje się pomocą dzieciom, osobom upośledzonym, chorym, zwierzętom, czy obiektom zabytkowym wymagającym renowacji.

 

To do kogo powędruje nasz jeden procent zależy wyłącznie od nas. Niestety wiele osób nie wie jak poprawie wypełnić tę rubrykę. Pomaga im w tym biuro rachunkowe gdańsk. Biuro rachunkowe gdańsk od lat namawia swoich klientów do przekazania 1% na cele dobroczynne. Taki gest wykonany zarówno przez biuro rachunkowe gdańsk, jak i każdego z nas, może pomóc wielu potrzebującym, którzy nie mają nikogo..

Dodaj nowy komentarz do artykułu 1% podatku na OPP
Nick: